Bejelentkezés



Időjárás

Szavazás

Értékelje a sugásfürdői sípályát!

Üzenőfal

Legújabb üzenet: 1 éve, 2 hónapja
  • Ceglédi Csaba:
    Eltelt 9 nap de senkitől válasz nem érkezett.Mi itt Magyarhonban kicsit pörgősebbek vagyunk.Kösz
  • Ceglédi Csaba:
    Valami miatt a telefonszámok nem mennek át.0040267313649,0040267325679,
  • Ceglédi Csaba:
    A telefonszámok még egyszer:0040267313649,0040267325679,a kislányukat Babának szólítottuk,ma kb.27 éves.Nevem Ceglédi Csaba 7400.Kaposvár Tallián Gy. u.50.0036209477519.email:cegcsaba@gmail.com segítségüket köszönöm !
  • Ceglédi Csaba:
    családot.A telefonszámuk a régi így nem kapcsolható.A telefonszámok a következők:0040267313649,0040267325679,a Posta biztos tudja,hogy ezen számok mire változtak.A hölgy neve Costa Teréz a férje román,Doru-nak szólítottuk a kisleányt Bab
  • Ceglédi Csaba:
    Tisztelt Városlakók!A segítségüket kérném egy személy ill. a családja felkutatásában.Kb. 15 éve felejthetetlen napokat töltöttünk a városukhoz közeli Sugasfürdő erdészházában.Pár éve hiába próbálom felkutatni az akkori ismerős

Csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzenetet

A nap képe

A nap képe
Eseménynaptár
 Előző nap Következő nap 
Eseménynaptár
Szent György Napok - Események
Mettől: 2013. április 26., péntek, 00:00Meddig: 2013. április 26., péntek, 23:59 Ismétlődés: egyszeri
  Találatok: 392 Beírta: adminz

Verseny

Szombaton 9.30 órától 18. Alfa fizikusok versenye a Mikes Kelemen Elméleti Líce­umban; díjkiosztás 15.30-tól.

wUnderpiknik

Pénteken 12 órától wUnder Session: Urbán festés (programzárás 18 órakor), 14 órától Karaván – happening * 18 órától extrém sport bemutató * 22 órától tüzes műsor és audiovizuális buli. Szombaton 11 órától Mesevár – wUnder kicsiknek, 15 órától Garden-party, 16 órától Ízekre szedlek – Frédi és Deszka konyhája, 22 órától Metrognóm Live, 23.59-től wUnderpiknik-buli, fellép: Nughi, Kormac (Nagy Britannia), DJ Missile, MZR a wUnderPlatzon.

Vásár

Pénteken 11 órától Miénk itt a tér! – a testvértelepülések utcájának megnyitója. * 11.45-kor a kézművesvásár megnyitója a Kultúrkert színpadán. * 12 órakor Mongol sátor – Purevjav Batmyagmar festőművész munkái és a sztyeppei nomád életmód bemutatása a Kultúr­kertben.

Gasztronómia

Szombaton 11 órától Boldog békeidők (a 20-as, 30-as évek megidézése), háromszéki polgármesterek találkozója, székelyföldi ételek mustrája és a huszadik ökörsütés. Fellép: a Szalonspicc együttes és a Fox Band, a Park vendéglő előtt.

PÉNTEKEN

B színpad

A Szent György téri színpadon ünnepélyes felvonulás 14 órától, 14.30-kor Antal Árpád András polgármester vásárnyitó beszéde. * 14.45-től a rétyi Kováts András Ifjúsági Fúvószenekar hangversenye. * 15.35-től Ida Aerobic Show. * 16.15-től zumbabemutató. * 16.30-tól harcművészeti bemutató: SportAll karateshow. * 16.45-től Shoto Team karateshow. * 17 órától Liszter Sándor és a Vadrózsák – mulatós koncert. * 18 órától a húszéves Insect paródiaegyüttes jubileumi show-ja. * 19.30-tól Rudán Joe és Cold Taste. * 21.30-tól Domination Black – melodikus heavy metal koncert. * 23.30-tól az Autostop MS utcabálja.

Kultúrkerti színpad

A Székely Nemzeti Múzeum kertjében 13 órától Sportszínház – Interaktív improvizációs előadás a Plugor Sándor Művészeti Líceum drámatagozatos diákjainak szereplésével. * 15 órától a Plugor Sándor Művészeti Líceum első osztályos tanulóinak zenés műsora. * 15.15-től Görög Ilona (népballada-feldolgozás), a Plugor Sándor Művészeti Líceum gimnazistái. * 16 órától a Pál Zakariás Hammond Organ Quartet és meghívottjai. * 17.45-től Tasi Nóra és a fiúk (Sepsi­szentgyörgy–Ma­rosvásárhely). * 19.30-tól Creative Art Trio. * 21 órától Moson Big Band.

Autoliv színpad

A prefektúra előtti színpadon 17 órától Scorpions Tribute Band (Magyarország). * 19 órától Janicsák Veca és zenekara. * 21 órától Voltaj. * 23 órától Star Jam Session – Zséda, Charlie, Falusi Mariann, Haddaway.

Ifjúsági sátor

17 órakor hivatalos megnyitó, zenél az Ecou zenekar. * 17.15-kor az Élő könyvtár program megnyitása, arcfestés, iratkozás a kincskereső csapatversenyre. * 17.30-tól közönségtalálkozó Janicsák Vecával. * 18.30-tól közönségtalálkozó: Voltaj. A színpadon Flavius csodadobos. * 19 órától közönségtalálkozó: ByeAlex. * 19.30-tól beatbox-vetélkedő. * 20 órától Karaoke and Retro Party. * 22 órától Youvenis Group.

Bárokban

23 órától Dzsesszkocsma – St. George Quintet és jam session a DiStefano bárban. * DJ Sterbinszky – Live Set az Energy Play Clubban. * Vintage Retro Party a Backstage Caffe & Pubban. * Borbarátok bulija az INdiVINO Wine Studióban.

SZOMBATON

Autoliv színpad

17 órától Ladánybene 27 (Magyarország). * 19 órától Smiley & Band. * 21 órától Zan­zibár. * 23 órától Péterfy Bori & Love Band.

B színpad

11 órától ökumenikus áhítat: Egy csepp a léleknek – Élet a lélekben csoport. * 12 órától népdalcsokor a sepsiszentgyörgyi nyugdíjasok Őszirózsa Dalköre előadásában. * 12.15-től mo­dern táncok: baróti Syncron tánccsoport. *13 órától modern táncok: a Constantin Brâncuşi Szakképző Líceum és a Sepsiszent­györgyi Speciális Iskola diákjai. * 13.15-től modern tán­cok: a Gyermekek Palotájának tánccsoportjai. * 14 órától uzoni Atlantisz Fúvószenekar és Mazsorettcsoport. * 15 órától szigetközi és széki néptáncok – Ujhelyi Imre Általános Iskola (Mosonmagyaróvár). * 15.15-től Táncba zárt hangok – musical-összeállítás, Ujhelyi Imre Általános Iskola (Mosonmagyaróvár). * 16 órától Bronx (Ma­rosvásárhely). * 17.15-től Sil­verproof (Kézdi­vá­sár­hely). * 19 órától Kiscsil­lag. * 21.15-től Korai Öröm (Magyarország). * 23.15-től Popas Band (Románia).

Kultúrkerti színpad

10 órától óvodások és kisiskolások néptáncműsora. * 12 órától néptánc iskolások előadásában. * 13 órától a Székely Mikó Kol­légium néptánccsoportja. * 13.30-tól az Ady Endre Általános Iskola és a Nicolae Colan Általános Iskola diákjainak néptánccsoportjai. * 14 órától a Fenyőcske, a Rügyek és az Izvoraşul néptánccsoport. * 15 órától Perkő Néptáncegyüt­tes (Kézdiszentlélek). * 16.15-től Csonkato­rony Nép­táncegyüttes (Csíkszent­tamás). * 18 órától Snaps Vocal Band és Luiza Zan (Sepsi­szent­györgy–Bukarest). * 20.30-tól Pribojszki Mátyás és zenekara (Magyar­ország).

Ifjúsági sátor

10 órától bábszínház; sakk: Mihai Diţu-emlékverseny. * 11 órától Húsvét ékessége, a B. P. Haşdeu Tudományegyetem (Moldovai Köztár­saság) diákjainak és tanárainak kiállítása. * 12 órá­tól játékok a Sapientia Műszaki és Társa­dalomtudományi Kar szervezésében: laborkukac, logó kvíz, szlogenvadászat, Sap­tivity, szerepjátékok. * 13 órától: Kolozsvár vagy Bukarest az egyetemisták fővárosa? – nyilvános vita. * 15 órakor a kincskereső vetélkedő rajtja. * 15 órától iBrand – self branding, személyes márka kialakítása, Junior Business Club. * 17 órától közönségtalálkozó: Smiley. * 17.30-tól Akces együttes. * 17.50-től a Kincskereső vetélkedő díjazása. * 19 órától közönségtalálkozó: Zanzibár. *19.30-tól Gangnam flashmob. * 20 órától Beatbox székelyföldi vetélkedő. * 22 órától Impera együttes.

Lovas program a sportcsarnok mellett

10 órától jurtaállítás a nézők segítségével – Erdélyi Baranta Egyesület. * 10.30-kor a Székely Virtus Hagyományőrző Egyesület bevonulása Sepsiszentgyörgyre. * 11 órától a Székely Virtus Hagyományőrző Egyesület állít jurtát. * 12 órától interaktív foglalkozás: lóval való ismerkedés, lóval való bánásmód – Szilaj Hagyományőrző Egyesület. * 14 órától lovas­íjász-bemutató, Szilaj Hagyomány­őrző Egye­sület, ügyességi lovasverseny a Sugásfürdő felé vezető út mentén. * 15 órától barantabemutató – Erdélyi Baranta Egyesület. * 16 órától Haditorna, Erdélyi Baranta Egyesület, Virtusos történelmi lovas show, Székely Virtus Hagyo­mány­őrző Egyesület. * 18 órától jurtalátogatás, Erdélyi Baranta Egyesület, Rendhagyó történelemóra – fegyver-, öltözet- és lószerszám-kiállítás, Szilaj Hagyományőrző Egyesület. * 19 órától bográcsolás, seregszemle és napszentület-köszöntő, Szilaj Hagyományőrző Egyesület és Erdélyi Baranta Egyesület.

Bárokban

23 órától Blueskocsma: Blúz Bend és jam session, DiStefano Bár. * Stroke 69 & DJ Whi­te – after hour DJ White, Energy Play Club. * Youvenis Cover Band, Backstage Caffe.


 Vissza
Médiapartnerek:
Háromszék
preload preload preload preload