Bejelentkezés



Időjárás

Szavazás

Értékelje a sugásfürdői sípályát!

Üzenőfal

Legújabb üzenet: 1 hete, 3 napja
  • istvan:
    Rolling Eyes
  • istvan:
    Szepnapot mindenkinek!!
  • szilagyi laszlo:
    «link» onal
  • Kiss-Reichenberger Melind:
    Eladó két használt – lépcsőház fűtésére alkalmas TERMO-MAX kazán minden hozzávalóval, alkatrészek, FÉG hőcserélők, DAB pompák, kémény. Sepsiszentgyörgy Érdeklődni a 0741076952-es telefonszámon lehet 16 óra után.
  • Heidemann Fashion SRL:
    Heidemann Fashion Kft tel. 0724525444 vagy 0372713258

Csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzenetet

A nap képe

A nap képe

PROGRAMTERVEZET

Olvasóink értékelése: / 12
Értékelés:
2012. április 02. hétfő, 08:59
Írta:   
Kategória: Szent György Napok 2012
 

Kulturális hét – Más helyszínek


Április 21., szombat

19:00     Nyitó hangverseny: Vox Humana kórus, Csíkikamara zenekar (Csíkszereda), Georgius zenekar,
karmester: Steffen Schlandt (Brassó), szólisták: Sebestyén Lázár Enikő,
Mocanu Prezsmer Erika, Szilágyi Zsolt, Sándor Árpád (Kolozsvár) / Krisztus Király római
katolikus templom
21:00     Kalapos táncház és folkkocsma / Bastion vendéglőben (Olt utca)
21:00     Saint George Rock Night 7. Fellépők: Acoustic Trio, Wortex, Carnival, No Sugar
(Gyergyószentmiklós), Mercedes Band / Brava Club, Park komplexum

Április 22., vasárnap

17:00     Színház: Esőember, az Orlai Produkciós Iroda és a Magyar Nemzeti Színház (Budapest)
művészeinek produkciója / Tamási Áron Színház nagyterme
20:00     Jazz: Snaps Vocal Band feat. Luiza Zan (Bukarest)/ Di Stefano bár
20:00     Színház: Esőember, az Orlai Produkciós Iroda és a Magyar Nemzeti Színház (Budapest)
művészeinek produkciója / Tamási Áron Színház nagyterme
20:30     Színház: Kíséret nélkül – Hernádi Judit zenés önálló estje / Stúdió terem

Április 23., hétfő

10:00     Az ALMA együttes gyerekkoncertje óvodásoknak / Szakszervezetek Művelődési Háza
13:00     Az ALMA együttes gyerekkoncertje kisiskolásoknak / Szakszervezetek Művelődési Háza
17:00     Színház: Parti Nagy Lajos: A Bandy-lányok – Udvaros Dorottya, Hernádi Judit (Budapest) /
Tamási Áron Színház nagyterme
18:00     III. Diákkórus-fesztivál – Fellépő kórusok: a Székely Mikó Kollégium kórusa, a Mikes Kelemen
Gimnázium kórusa, a Református Kollégium kórusa, valamint a Plugor Sándor Művészeti
Líceum Campanella gyerekkórusa, Eufónia ifjúsági vegyeskara és Szerenád kamarazenekara /
Krisztus Király római katolikus templom
18:00     Komolyzene: Cantabile Trio (Könczey Kinga – fuvola, Szélyes Margit – szoprán, Krecht Emese –
zongora) / a Plugor Sándor Művészeti Líceum díszterme
18:00     Kiállításmegnyitó: Tájak, idők, fejfedők – Tóth Botond és Mihály Csaba gyűjteményéből /
Babeş–Bolyai Tudományegyetem Politika-, Közigazgatás- és Kommunikáció-tudományi kar,
Közigazgatás tanszéke
19:00     Kiállításmegnyitó: Közös ismeretlen – Válogatás a Magyar Képzőművészeti Egyetem doktori
hallgatóinak műveiből / Lábas Ház
20:00     Színház: Igor Bauersima: Norway. Today – Andrei Mureşanu Színház, projektfelelős:
Mirela Bucur, Claudia Ardelean, Ion Fiscuteanu Jr. / Bod Péter Megyei Könyvtár
20:30     Színház: Parti Nagy Lajos: A Bandy-lányok – Udvaros Dorottya – Hernádi Judit (Budapest) /
Tamási Áron Színház nagyterme

Április 24., kedd

17:00     Lét és líra játékmesterei – író-olvasó találkozó és beszélgetés Parti Nagy Lajos és
Kovács András Ferenc költőkkel (Szervező: Bod Péter Megyei Könyvtár, támogató:
Szépírók Társasága, Budapest - A könyv utóélete c. program) / Bod Péter Megyei Könyvtár
18:00     Kiállításmegnyitó: 1 híján 20 / intermédia – Válogatás a Magyar Képzőművészeti Egyetem
Intermédia Tanszék hallgatóinak műveiből  / Magma Kortárs Művészeti Kiállítótér
19:00     Székely Csaba: Bányavirág – Yorick Stúdió(Marosvásárhely) és a Marosvásárhelyi Nemzeti
Színház Tompa Miklós Társulata / Kamaraterem
18:00     Mesemondó est kicsiknek és nagyoknak Berecz Andrással (Budapest) / Tamási Áron Színház
nagyterme
20:30     The Electronic Museum Concert – Alba Ecstasy & Nord szintetizátor koncert és
hangszerkiállítás / Székely Nemzeti Múzeum, Bartók terem
21:30     Székely Csaba: Bányavirág – Yorick Stúdió(Marosvásárhely) és a Marosvásárhelyi Nemzeti
Színház Tompa Miklós Társulata / Kamaraterem
21:00     Zacc és limonádé – vacsorával egybekötött zenés színházi előadás, Honvéd Együttes
kisHamlet műhely (Budapest) / Park vendéglő

Április 25., szerda

14:00     Nyílt egyetemi napok – Közgazdaság- és Gazdálkodás-tudományi Kar Üzletigazgatási Tanszék /
Babeş–Bolyai Tudományegyetem kihelyezett tagozatainak aulája
15:00     Az arany- és gyémántlakodalmasok köszöntése / Polgármesteri hivatal, eskető terem
17:00     Filmvetítés: Focus Rectus Egyesület: Az én időmben Szentgyörgy, dokumentumfilm, 80 perc /
Tamási Áron Színház nagyterme  
17:00     Könyvbemutató: Csutak Tamás Életem a futás című könyvének tárgya Gáll Lajos életrajza /
Bod Péter Megyei Könyvtár, Gábor Áron terem
18:00     Színház: Roland Schimmelpfennig: Az arab éjszaka – Honvéd Együttes kisHamlet műhely
(Budapest), rendező: Zakariás Zalán / Kamaraterem
19:00     Néptánc: A MaszkUra - táncszínházi előadás – Háromszék Táncegyüttes, rendező-koreográfus:
Ivácson László / Tamási Áron Színház nagyterme
19:00     Komolyzene: This Merry Pleasant Spring – Musick’s Delight (Svájc) viola da gamba koncert /
Krisztus Király római katolikus templom
20:30     Színház: Roland Schimmelpfennig: Az arab éjszaka – Honvéd Együttes kisHamlet műhely
(Budapest), rendező: Zakariás Zalán / Kamaraterem

Április 26., csütörtök

12:00     Szent György Expo – Megnyitó / Új Városi Sportcsarnok
17:00     VI. Országos Gyermekszínjátszó Találkozó – záróünnepség, Muzsikácska gyermekkoncert
Orbán Ferenc és barátai előadásában / Váradi József Általános Iskola díszterme
17:00     Kiállításmegnyitó: Gyárfás Jenő Amatőr Képzőművész Szövetség tagjainak közös tárlata /
Kónya Ádám Művelődési Ház
17:30      Színház: Vidám jelenetek Nóti Károly írásaiból – Visky Árpád Színjátszókör / Kónya Ádám
Művelődési Ház
18:00      Előadás: A szeretet törvénye – Balogh Béla író (Magyarország) előadása / Bod Péter Megyei
Könyvtár, Gábor Áron Terem
18:00      Színház: A. P. Csehov: Măscăriciul – Bulandra Színház (Bukarest), rendező: Horaţiu Mălăiele /
Tamási Áron Színház nagyterme
19:00      Mága Zoltán hegedűművész koncertje / Krisztus Király római katolikus templom
20:00      Színház: Aszály – Bicskei Zsuzsanna színművésznő tánc-vers performansza / Lajtha László
Stúdióterem
21:00      Pop Iván alternatív zenei est (Budapest–Sepsiszentgyörgy) / Di Stefano bár

Április 27., péntek

10:00    Kerekasztal-beszélgetés: Erkölcs, politika, civil társadalom, nevelés címmel, J. J. Rousseau
születése 300. évfordulója tiszteletére. Fő szervező és moderátor: Dr. Egyed Péter,
egyetemi előadótanár, Babeş-Bolyai Tudományegyetem (Kolozsvár). Résztvevők:
Dr. Prahovean Vasile, tanár, iskolaigazgató, Sepsiszentgyörgy; Dr. Demeter Attila, adjunktus,
BBTE; Dr. Soós Amália, tudományos kutató, BBTE; Dr. Balogh Brigitta, egyetemi előadótanár,
Partiumi Keresztény Egyetem; Borbáth Endre, egyetemi hallgató, BBTE; Dr. Bíró Béla,
egyetemi tanár, Sapientia – Erdélyi Magyar Tudományegyetem.
14:00    Magyar tájegységek konyhája: Paprika csárda ünnepélyes megnyitója / Székely Nemzeti Múzeum,
Kultúrkert
15:00    VI. Országos Gyermekszínjátszó Találkozó - záróünnepség / Váradi József Általános Iskola
díszterme
16:00    Négyszögletű kerek udvar – interaktív játékok a vásárban nyüzsgő gyerekeknek a
gyulafehérvári Caritas Családsegítő Szolgálatának szervezésében (záróra: 19:00) /
Székely Nemzeti Múzeum, Kultúrkert
16:00    Lovasíjász bemutató: Pászka Lehel, Kassai Lovasíjász Iskola tagja és csapata / a városi
sportcsarnok mellett    
17:00    Kiállításmegnyitó: Lukács Sándor Lucky karikatúrái / Sugás vendéglő, Kifli
18:00    Keresztény könnyűzene: Korál-sziget együttes (Budapest) / a Széna utcai evangélikus templom
18:00    Balettelőadás: Diótörő, mesebalett, – a Művészeti Népiskola balett tagozata,
rendező-koreográfus: Benkő Gizella, jelmezek: Szász Éva, zenei munkatárs: Márk Ildikó,
Szilágyi Herbert Zsolt / Tamási Áron Színház nagyterme
22:30    Jazz-blues jam session / Di Stefano bár
23:00    Habparty / Energy Play Klub

Április 28., szombat

9:00      Országos amatőr asztalitenisz verseny – szervező: Electrica Sport Klub / Puskás Tivadar
Szakközépiskola sportterme
9:30      Gyorsasági mászóverseny – szervező: Alpamayo Kft., iratkozás a helyszínen 8:30-tól /
Erzsébetpark, szovjet emlékmű
9:30      17. Alfa fizikusok versenye VII–VIII. osztályos tanulók számára / Mikes Kelemen Líceum
10:00     Cserkészotthon és Múzeum avatóünnepsége / Kórház utca 11.
10:00     XXII. Gáll Lajos Futónap – Gáll Lajos Futókör / indulás a Mihai Viteazul Főgimnázium elől
10:00     BERNÁD ERZSÓ EMLÉKTORNA – kosárlabda torna öregfiúk és öreglányok számára, az ÖTYE
szervezésében / a Mikes Kelemen Főgimnázium sportterme
10:00     XI. Barcasági gyülekezetek kórustalálkozója / a Széna utcai evangélikus templom
11:00     Négyszögletű kerek udvar – interaktív játékok a vásárban nyüzsgő gyerekeknek a
gyulafehérvári Caritas Családsegítő Szolgálatának szervezésében (záróra: 18:00) /
Székely Nemzeti Múzeum, Kultúrkert
11:00     Streetball verseny (iratkozás a helyszínen 10:30-ig) / a Tribel vendéglő előtt
11:00     Guruló világ – taposó-, tricikli-, bicikli- és rollerverseny ovisoknak – Homa Kft. és a
Jaxtrem Sport Klub szervezésében / az Erzsébet park felső sétányán
11:00     Háromszéki polgármesterek találkozója, szervező: Kovászna Megye Tanácsa / Park vendéglő előtt
11:30     Nótadélután: Koós Éva, Buta Árpád, Diós Brigitta – kíséri a Benedek Károly és népi zenekara,
társszervező: Kovászna Megyei Művelődési Központ / Park vendéglő előtt
12:00     Ökörsütés / Park vendéglő előtt
13:00     Bike trial – Szent György-napi kerékpáros ügyességi verseny / a Szakszervezetek Művelődési
Háza előtt
15:00     Rekordkísérlet: 100 kilós krumplis házikenyér / Diószegi pékség udvara (Építők útja)
16:00     Sepsiszentgyörgy legerősebb embere – bemutató és verseny (iratkozás 15:00 órától) /
a Tribel vendéglő előtt
22:30     Jazz-blues jam session / Di Stefano bár
23:00     Sax&Tech Party / Energy Play Klub

Április 29., vasárnap

10:15    Duatlon (iratkozás 9 órától) – Alpin Sport Egyesület / indulás a Mihai Viteazul Főgimnázium elől
11:00    Filmvetítés / Székely Nemzeti Múzeum, Bartók terem
13:00    Pro Urbe-díjátadó ünnepség, közreműködik:     Sebestyén-Lázár Enikő (szoprán),
Barabás Lajos (tenor), Lőfi Gellért (zongora) / Bod Péter Megyei Könyvtár, Gábor Áron terem
16:00    Kamionhúzó verseny (iratkozás 14:00 órától) / a Tribel vendéglő előtt

Állandó programok


Április 24–28., 10:00–18:00 Kiállítás: Tájak, idők, fejfedők – Tóth Botond és Mihály Csaba gyűjteményéből / Babeş–Bolyai Tudományegyetem Politika-, Közigazgatás- és Kommunikáció-tudományi kar, Közigazgatás tanszéke
Április 24–28., 10:00–18:00 Kiállítás: Közös ismeretlen – Válogatás a Magyar Képzőművészeti Egyetem doktori hallgatóinak műveiből / Lábas Ház
Április 24–29., 11:00–19:00 Kiállítás: 1 híján 20 / intermédia – Válogatás a Magyar Képzőművészeti Egyetem Intermédia Tanszék hallgatóinak műveiből  / Magma Kortárs Művészeti Kiállítótér
Április 26–29., 10:00–18:00 Szent György EXPO – nemzetközi kiállítás és vásár
Megtekinthető április 28-ig naponta 10 és 18 óra között, vasárnap ( április 29.) 14 óráig. / Új Városi Sportcsarnok
Április 26–27., 9:00–15:00 VI. Országos Gyermekszínjátszó Találkozó / Váradi József Általános Iskola díszterme
Április 22–29., 10:00–20:00 Fotókiállítás a Gyermekek Palotája fotóklubjában tevékenykedő diákok munkáiból

 

A SZÍNPAD – SZABADSÁG TÉR


Április 27., péntek

16:00    Knock Out (RO)
18:00    Gringo Sztár – Geszti Péter (HU)
20:30    Irigy Hónaljmirigy (HU)
23:00    Hooligans (HU)

Április 28., szombat

16:00    Cry Free – Deep Purple's Favourite Tribute (HU)
17:45    4 for Dance (HU)
19:00    Taxi (RO)
21:00    Republic (HU)
23:00    Boban and Marko Marković Orchestra (SB)
01:00    Stroke 69 (RO)

Április 29., vasárnap

15:30    Haydn Dean's Big Band (RO–IR)
17:00    Holdviola (HU)
19:00    Iris & Felicia Filip (RO)
21:30    Omega (HU)
23:00    Tűzijáték

B SZÍNPAD – SZENT GYÖRGY TÉR


Április 26., csütörtök


15:00    Diákegyüttesek Országos Találkozója
19:45    Eredményhirdetés
20:00    A nyertes együttes koncertje
21:00    Sztármeghívott: KALAPÁCS (HU) – Best of Pokolgép koncert

Április 27., péntek

12:00    Ünnepélyes felvonulás a 21. Szent György Napok fellépőivel
12:30    Antal Árpád András polgármester vásárnyitó beszéde
12:45    A rétyi Kováts András Ifjúsági Fúvószenekar koncertje
14:00    A Plugor Sándor Művészeti Líceum rézfúvós kvintettje
14:40    Ida Aerobic
15:20    Karate bemutató – Shoto Team
15:45    Mini Zumba bemutató – Vitus Kinga és csoportja
16:00    Modern táncok – Gyermekek Palotája tánccsoportjai
17:30    KATAPULT rockkoncert (Kolozsvár – Sepsiszentgyörgy)  
19:00    SZABÓ ELŐD (X-Faktor 2010) és a TITÁN (Szászrégen)
21:00    VAD FRUTTIK (HU)
23:15    ROLE – 25. jubileumi nagykoncert

Április 28., szombat

10:30    Ökumenikus áhítat: Egy csepp a lélekben – Élet a lélekben csoport
13:00    Őszirózsa Dalkör
13:30    SZIVÁRVÁNY EGYÜTTES (Tordas, HU) – fogyatékkal élők koncertje az Írisz-ház szervezésében
14:00    Youvennis Group (Bodzaforduló)
14:30    Csolyospálosi tambura együttes és alföldi táncok (HU)
15:00    A Háromszék napilap Nagy nyereményjátékának negyedéves sorsolása
15:40    LÁSZLÓ ATTILA (Kézdivásárhely) – a Csillag Születik 2011 tehetségkutató verseny győztese 
16:45    TILINGER „HÁZIBULI” ATTILA és zenekara (HU) 
18:30    CELEST (Brassó)
20:00    MASZKURA ÉS A TÜCSÖKRAJ (HU)
21:30    FIRKIN – az őrült ír zenekar (HU)
23:45    Varga Miklós és az Időgép koncert(HU)

Április 29., vasárnap

11:00    A 100 kilós székely házikenyér ünnepélyes átvétele és megáldása
11:30    Ökumenikus istentisztelet a történelmi egyházak részvételével
13:30    Syncron tánccsoport (Barót)
14:15    Divatbemutató: KreaKids Stúdió
14:45    A Székely Hírmondó nyereményjátékának sorsolása
15:30    TIX-IT ÉS OPRA MONICA (Sepsiszentgyörgy–Brassó)
17:00    PROG.ORGAN és Kátai Judit – progresszív rockkoncert
18:30    CRUSH rockegyüttes (Sepsiszentgyörgy)
20:00    WATERLILY'S BAND (Brassó-Sepsiszentgyörgy)
21:00    EQUINOX együttes és a helyi fiatal tehetségek koncertje (Kézdivásárhely–Sepsiszentgyörgy)

KULTÚRKERT SZÍNPAD – SZÉKELY NEMZETI MÚZEUM


Április 27., péntek – JAZZ NAP

11:00    Néptáncműsor: Román táncok – Gyermekek Palotája
12:10    Néptánc: a Váradi József Általános Iskola IV. B, I. B, III. E, a Székely Mikó Kollégium
III. A, B, C, valamint a Mikes Kelemen Líceum II. B osztálya. Oktatók: Virág Endre és Virág Imola
13:00    Gyermektáncház – FOLKER együttes
14:30    Százlábú és a Százlábacskák néptáncegyüttesek – tánckarvezetők: Virág Endre, Virág Imola,
Tőkés Zsolt és Tőkés Edit
15:00    Gyermekkoncert: Muzsikácska – Orbán Ferenc és barátai
16.30    SESSION JAZZ BAND (Sepsiszentgyörgy)
18:00    ST. GEORGE QUINTET (Sepsiszentgyörgy)
19:30    SZŐKE NIKOLETTA QUARTET (Budapest)
21:00    FREE CONNECTION (Sepsiszentgyörgy)

Április 28., szombat – BLUES NAP

10:00    Óvodások és kisiskolások néptáncműsora: Benedek Elek Óvoda (előkészítő és nagy csoport),
5-ös számú óvoda (előkészítő és vegyes csoport), Gulliver Napköziotthon (Napocska és Békák
csoportjai, Váradi József Általános Iskola II. B és C osztálya, Ady Endre Általános Iskola
Zúzmara és Jégvirág néptáncegyüttesei, Kőrösi Csoma Sándor Óvoda Napraforgó Csoportja,
Pinocchio Napköziotthon (előkészítő és nagy csoport), Hófehérke Óvoda Méhecske, Kukucsi,
Micimackó, Csicsergő, Szivárvány, Csibészek, Vackor és Törpék csoportjai
12:00    Néptánc: a Váradi József Általános Iskola I. C, D, II. E, III. C, IV. D, F osztálya. Oktatók:
Virág Endre és Virág Imola
13:00    Székely Mikó Kollégium néptánccsoportja
13:45    Fenyőcske néptánccsoport
15:00    EXIT BLUES BAND (Sepsiszentgyörgy)
16:30    SÉTA A KACSÁMMAL (Sepsiszentgyörgy)
18:00    RARES TOTU BLUES TRIO (Bukarest)
19:30    BORSODI BLUE TRIO (Békéscsaba)
21:00    BLÚZ BEND (Sepsiszentgyörgy)

2012. Április 29. – VASÁRNAP - VILÁGZENEI NAP

10:00    Óvodások és kisiskolások néptáncműsora – Zsombor néptáncegyüttes (Sepsibükszád),
Murgó néptáncegyüttes (Mikóújfalu), Vörösbegy néptáncegyüttes (Bodok), Csere
néptáncegyüttes (Uzon)
11:00    Néptánc: Román és magyar táncok – A Gyermekek Palotája Batyus néptáncegyüttese és
a bodzafordulói Gyermekek Klubjának néptáncegyüttese
12:30    Szekler zenekar (Sepsiszentgyörgy–Barót)
13:40    Bajuszverseny – a Sepsi Rádió és a Székely Hírmondó szervezésében
14:40    MÁCSAFEJ zenekar (Sepsiszentgyörgy)
16:00    IMPRO-VÍZIÓK 2.2 (Sepsiszentgyörgy)
17:30    JEDAM (Sepsiszentgyörgy–Csíkszereda–Marosvásárhely)
19:00    FABULA RASA és SZIRTES EDINA „MÓKUS” (Budapest)
20:30    MAKÁM (Budapest)

Megjegyzés: a szervezők fenntartják a programváltoztatás jogát!

(Utolsó frissítés: 2012. március 27.)


 

Hozzászólások
  • Csak regisztrált felhasználók írhatnak hozzászólást!
 

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
Hirdetés

Eseménynaptár

Heti

2014. december 19., 09:00
Cserebere az öregotthonban
2014. december 19., 14:00
Autexpo
2014. december 19., 16:00
Vásár és jótékonysági koncert
2014. december 19., 21:00
Szalonspicc trió
2014. december 19.
Röviden
2014. december 20., 08:00
Esküvőre készülő fiatalok számára nyitó tánc betanitása a Táncstúdióban
2014. december 20., 10:00
Csodaváró
2014. december 20., 17:00
Ovitánc – táncos mozgásforma óvódások és kisiskolások számára .
2014. december 20., 18:00
Pro Musica Kamarakórus
2014. december 20., 19:00
Body-Art speciális alakformáló mozgásforma hölgyek számára
2014. december 20., 20:00
Társasági tánctanfolyamok
2014. december 20., 20:00
Horgász Duó
2014. december 20., 20:00
Szimfonikus zenekar bu­ka­resti sportcsarnokban
2014. december 20., 20:00
Rockkarácsony
2014. december 20.
Jótékonysági felhívás
2014. december 20.
Szabó Gyula író halálának 10. évfordulója
2014. december 20.
Cserebereklub kiállítása
2014. december 20.
Székely Góbék
2014. december 20.
Szavalóverseny
2014. december 20.
Mol Gyermekgyógyító Program, 2014
2014. december 20.
Tehetségkutató verseny
2014. december 20.
Külföldi munkalehetőség
2014. december 20.
Szinetár Dóra karácsonyi koncertje
2014. december 20.
Karácsonyi Vásár
2014. december 20.
Mozgásművészeti ÉVAD- 2014-2O15 - új testformálási és táncoktatási lehetőségek
2014. december 20.
A kézdivásárhelyi zöldségpiac karácsonyi vásárt
2014. december 21., 11:00
I. Székely nemzeti gyerekkarácsony
2014. december 21., 19:00
Kör­tánc
A hét összes eseménye »

Önök írták

Szennyes-teregetés 2013. december 05. csütörtök, 15:45
Írta: hon hunor

Megbotránkozva olvastam minap a Háromszékben Kádár Gyula polgártársam álláspontját városi tanácsunk ama bölcs határozatával kapcsolatosan, mely szerint városunk területén tilos lett a nyilvános ruhaszárítás.

Bővebben » Olvasói hírek »

Önök küldték

Keresztek a Nyergestetőn elesett hősök emlékére.
Keresztek a Nyergestetőn elesett hősök emlékére.
Küldő: Dezsö János
Az önök képgalériája »
Médiapartnerek:
Háromszék
preload preload preload preload