Bejelentkezés



Időjárás

Szavazás

Értékelje a sugásfürdői sípályát!

Üzenőfal

Legújabb üzenet: 1 hónapja, 1 hete
  • calificari:
    Szakképzések iskola nélkül Dolgozól egy szakmában és nincs még papírod róla? Akarsz külföldön dolgozni és még nincs szakképesítésed? Saját válalkozast akarsz inditani és szakképesitést kérnek? Nem kell suliba járnod ahoz, hogy egy
  • tana balazs:
    meg ervenyese
  • Szalteleki Edit:
    Hungarocell(sztiropor) csomagoló anyagokat készítő gyárba férfi munkaerőt keresünk. Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: +40754786967 vagy +40787727613
  • futshop:
    okkkkkkkkkkkk
  • Gal Tunde:
    valaki nem tudja, hogy a lakonegyedi jatszoterek karbantartasa kinek a feladata?

Csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzenetet

A nap képe

A nap képe

Programtervezet

Olvasóink értékelése: / 4
Értékelés:
2013. április 09. kedd, 08:38
Írta: -   
Kategória: Szent György Napok 2013
 

Szombat, április 20.

  • 19:00   Nyitó hangverseny: Fuvolavarázs – Horgas Eszter nemzetközi hírű fuvolaművész, a Georgius és a Csíki Kamarazenekar – vezényel Meskó Ilona (Budapest) / Krisztus Király-templom
  • 19:00   Rockkoncert: Saint George Rock Night 8 – My Hands in Chains (Marosvásárhely), Mercedes Band (Sepsiszentgyörgy), Goodbye to Gravity (Bukarest), Phase (Sepsiszentgyörgy) / Godó Café
  • 19:00   Komolyzene: IV. Diákkórus-fesztivál / Krisztus Király-templom

Vasárnap, április 21.

  • 17:00   Kiállításmegnyitó: Kese Edit – Lendületek – a kiállítás május 5-ig tekinthető meg. / Míves Ház
  • 17:00   Komolyzene: A Szentegyházi Gyermekfilharmónia hangversenye – http://www.fili.ro/ / belvárosi református templom
  • 17:00   Színház: Székely Csaba: Bányavakság - Yorick Stúdió és a Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Tompa Miklós Társulata (Marosvásárhely) – www.nemzetiszinhaz.ro / Új Stúdió
  • 18:30   Közönségtalálkozó: A Korunk folyóirat szerkesztői Sepsiszentgyörgyön – http://www.korunk.org/ / INdiVINO Wine Studio
  • 19:00   Színház: Confesiuni despre artă și viață - Radu Beligannal a román színművészet nagymesterével – az Ecou Ifjúsági Egyesület ajánlásával / a színház nagyterme
  • 20:00   Színház: Székely Csaba: Bányavakság - Yorick Stúdió és a Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Tompa Miklós Társulata (Marosvásárhely) – www.nemzetiszinhaz.ro / Új Stúdió

Hétfő, április 22.

  • 10:00   Előadás: Experimentalizmus a médiaművészetben – Szegedy-Maszák Zoltán (Budapest) – http://www.szmz.hu/ / Plugor Sándor Művészeti Líceum díszterme
  • 11:00   Gyermekműsor: Fánk történetek - Tarján Pál (Budapest) – interaktív mesés-zenés koncert / Új Stúdió
  • 12:00   Kiállításmegnyitó: Vigyázat, emberek járnak! – Lukács Sándor Lucky – a kiállítást megnyitja László Károly színművész / INdiVINO Wine Studio
  • 17:00   Komolyzene: Szőcs Botond, a Plugor Sándor Művészeti Líceum XI. osztályos tanulójának egyéni zongoraestje – Felkészítő tanár: Rápolti Irma / Bod Péter Megyei Könyvtár, Gábor Áron Terem
  • 17:00   Színház: Huszka Jenő: Lili bárónő, operett-fantázia – Budapesti Operettszínház – www.operettszinhaz.hu / a színház nagyterme
  • 20:00   Színház: Huszka Jenő: Lili bárónő, operett-fantázia – Budapesti Operettszínház – www.operettszinhaz.hu / a színház nagyterme
  • 20:30 alias Sinatra – Frank Sinatra-emlékest – Pakot István és zenész barátai előadásában / Új Stúdió

Kedd, április 23.

  • 09:00   Előadás: Gazdasági realitások - lehetőségek és kilátások diákkonferencia – http://extensii.ubbcluj.ro/sfantugheorghe/ / Babeş-Bolyai Tudományegyetem Sepsiszentgyörgyi Kihelyezett Tagozat
  • 10:00   Elsősegélynyújtó verseny – megyei szakasz. Szervező: Román Vöröskereszt Kovászna Megyei Kirendeltsége / Erzsébet park
  • 17:00   Színház: Miroslav Horníček: Két férfi sakkban - Gergely Theáter (Budapest) – vígjáték két részben – www.gergelytheater.hu/ / a színház nagyterme
  • 18:00   Táncszínház: A tékozló fiú - Háromszék Táncegyüttes (Sepsiszentgyörgy) – www.hte.ro/ / Új Stúdió
  • 18:00   Kiállításmegnyitó: Magányos és társas művek 2.0 - Szegedy-Maszák Zoltán és Fernezelyi Márton (Budapest) – Megtekinthető április 30-áig hétfő kivételével naponta 11–19 óra között. – www.magma.maybe.ro / MAGMA Kortárs Művészeti Kiállítótér
  • 19:00   Közönségtalálkozó Vass Virág íróval (Budapest) / Bod Péter Megyei Könyvtár, Gábor Áron Terem
  • 19:30   Komolyzene: Ave Maria – Barabás Annamária, a Liege-i Királyi Operaház szopránja és Reymond Martine, a Montreux-i Szent Vince-templom orgonaművésze / Krisztus Király-templom
  • 20:00   Színház: Miroslav Horníček: Két férfi sakkban - Gergely Theáter (Budapest) – vígjáték két részben / a színház nagyterme

Szerda, április 24.

  • 09:00   Általános műveltségi vetélkedő / Babeş-Bolyai Tudományegyetem Sepsiszentgyörgyi Kihelyezett Tagozat
  • 10:00   Gyermekműsor: Rémusz bácsi meséi: A róka és a héja - Szegedi Miniszínház – www.miniszinhaz.hu / Új Stúdió
  • 12:00   Gyermekműsor: Rémusz bácsi meséi: A róka és a héja - Szegedi Miniszínház – zenés mesejáték – www.miniszinhaz.hu / Új Stúdió
  • 14:00   Arany- és gyémántlakodalmasok köszöntése / Esketőterem
  • 17:00   Színház: Avery Corman: Kramer kontra Kramer – Az Orlai Produkciós Iroda és a Budapesti Belvárosi Színház – Főszerepben: Nagy Ervin és Kovács Patrícia. Rendező: Rába Roland – http://orlaiprodukcio.hu/eloadas/kramer-kontra-kramer/ / a színház nagyterme
  • 17:00   Tárlatvezetés: Magányos és társas művek 2.0 – Szegedy-Maszák Zoltán és Fernezelyi Márton képzőművészek vezetésével / MAGMA Kortárs Művészeti Kiállítótér
  • 18:00   Komolyzene: László Berta Bianca (zongora) és Hoos Hanna Diana (hegedű), a Plugor Sándor Művészeti Líceum tanulóinak hangversenye / Árkos, Szentkereszty-kastély
  • 18:00   Közönségtalálkozó Varró Dániel költővel / Bod Péter Megyei Könyvtár, Gábor Áron Terem
  • 20:00   Színház: Avery Corman: Kramer kontra Kramer – Az Orlai Produkciós Iroda és a Budapesti Belvárosi Színház – Főszerepben: Nagy Ervin és Kovács Patrícia. Rendező: Rába Roland – http://orlaiprodukcio.hu/eloadas/kramer-kontra-kramer/ / a színház nagyterme
  • 20:30   Színház: Szereted-e még? – Gergely Theáter (Budapest) – Szécsi Pál-emlékest, Gergely Róbert egyéni előadása / Új Stúdió

Csütörtök, április 25.

  • 09:00   Gazdasági ismeretellenőrző verseny – román nyelvű / Babeş-Bolyai Tudományegyetem Sepsiszentgyörgyi Kihelyezett Tagozat
  • 10:00   Gyermekműsor: A három szabólegény – Szegedi Miniszínház – népmese-adaptáció, rendező: Papp Attila / a színház nagyterme
  • 12:00   Gyermekműsor: A három szabólegény – Szegedi Miniszínház – népmese-adaptáció, rendező: Papp Attila / a színház nagyterme
  • 12:00   Kiállításmegnyitó: Kós Károly világa, 1912 – Budapest Főváros Levéltára és a Székely Nemzeti Múzeum közösen rendezett kiállítása a neves erdélyi országépítő születésének 130. évfordulójára / Székely Nemzeti Múzeum
  • 16:00   Térzene: – Szerenád fúvószenekar – a Plugor Sándor Művészeti Líceum zenekara. Vezényel: Sebestyén Lajos / Erzsébet park
  • 16:00   Tárlatvezetés: Magányos és társas művek 2.0 – Sebestyén Ágnes művészettörténész vezetésével. 16 órától magyar nyelven, 17 órától román nyelven / MAGMA Kortárs Művészeti Kiállítótér
  • 17:00   Színház: Ahogyan a víz tükrözi az arcot - Osonó Színházműhely (Sepsiszentgyörgy) – Rendező: Fazakas Misi / Új Stúdió
  • 17:00   Kiállításmegnyitó: Gyárfás Jenő Amatőr Képzőművész Szövetség tagjainak közös tárlata (nagyterem), Papp Bálint Mihály pop-art szatirikus kisplasztikái (Pinceklub), valamint a Kónya Ádám Művelődési Ház zászlajának avatóünnepsége / Kónya Ádám Művelődési Ház
  • 18:00   Gheorghe Zamfir nemzetközi hírű pánsípművész és népi zenekara – az Ecou Ifjúsági Egyesület ajánlásával / a színház nagyterme
  • 18:00   Közönségtalálkozó: Vérgrófok, semmi kis életek, egyéb rémtörténetek – Meghívottak: Benedek Szabolcs, Papp Sándor Zsigmond, Szabó Róbert Csaba – Házigazda: Szonda Szabolcs, a Bod Péter Megyei Könyvtár igazgatója / Huhuu Alkotóház
  • 19:00   Színház: Egy este az Orfeumban – zenés, vidám jelenetek Nóti Károly írásaiból a Visky Árpád Amatőr Színjátszó Társulat előadásában / Kónya Ádám Művelődési Ház
  • 20:00   Slam poetry-est / Huhuu Alkotóház
  • 20:00   Színház: Szakonyi Károly–Gyurkovics Tibor: Fejezetek egy házasságból – Incze Ildikó előadóestje. Közreműködik: Kilyén László színművész / Új Stúdió

Péntek, április 26.

  • 10:00   Gyermekműsor: A tengerkék kutyus – Marosvásárhelyi Ariel Ifjúsági és Gyermekszínház – bábjáték – http://www.teatrulariel.ro/ / a színház nagyterme
  • 12:00   Gyermekműsor: A tengerkék kutyus – Marosvásárhelyi Ariel Ifjúsági és Gyermekszínház – bábjáték – http://www.teatrulariel.ro/ / a színház nagyterme
  • 12:00   Kiállításmegnyitó: Mongol sátor – Purevjav Batmyagmar festőművész munkái és a sztyeppei nomád életmód bemutatása – http://batkaart.eu/galery.html / Kultúrkert
  • 15:00   Tárlatvezetés: Magányos és társas művek 2.0 – Sebestyén Ágnes művészettörténész vezetésével. 15 órától magyar nyelven, 16 órától román nyelven / MAGMA Kortárs Művészeti Kiállítótér
  • 16:00   Tánc: Balcaz – Kék Hold Táncklub / a színház nagyterme
  • 17:00   Színház: Neil LaBute: Valami csaj(ok) – Tamási Áron Színház (Sepsiszentgyörgy) – rendező: Radu-Alexandru Nica – www.tamasitheatre.ro / Kamaraterem
  • 17:00   Scorpions Tribute Band (HU) – http://www.scorpionstribute.hu/ / A színpad
  • 19:00   Janicsák Veca (HU) – http://www.veca.hu/ / A színpad
  • 21:00   Voltaj (RO) – www.voltaj.ro / A színpad
  • 23:00   Jazzkocsma – St. George Quintet (Sepsiszentgyörgy) – és jam session / Di Stefano Bar
  • 23:00   Star Jam Session – Zséda, Charlie, Falusi Mariann, HADDAWAY / a színház előcsarnoka

Szombat, április 27.

  • 09:30   18. Alfa fizikusok versenye VII–VIII. osztályos tanulók számára – Díjkiosztás: 15:30-tól. / Mikes Kelemen Elméleti Líceum
  • 10:00   Komolyzene: XII. Barcasági Evangélikus Gyülekezetek Kórustalálkozója / Evangélikus templom
  • 10:00   Sport: XXIII. Gáll Lajos Futónap – Gáll Lajos Futókör / rajt az A színpad elől
  • 11:00   Sport: Streetball verseny – iratkozás a helyszínen 10:30-ig / a Tribel vendéglő előtt
  • 11:00   Ökörsütés / Park vendéglő előtt
  • 17:00   Színház: Neil LaBute: Valami csaj(ok) – Tamási Áron Színház (Sepsiszentgyörgy) – rendező: Radu-Alexandru Nica – www.tamasitheatre.ro / Kamaraterem
  • 17:00   Gyermektáncház – zenél a Folker zenekar (Sepsiszentgyörgy) / a színház előcsarnoka
  • 17:00   Ladánybene 27 (HU) – http://www.lb27.hu/ / A színpad
  • 18:00   Könyvbemutató és író-olvasó találkozó – Csinódi Nagy Gergő: Kecsketánc / a színház előcsarnoka
  • 20:00   Táncház – a Háromszék Táncegyüttes, a Lajtha László Alapítvány és a Szászcsávási Cigányzenekar közreműködésével / a színház előcsarnoka
  • 20:30   Smiley & Band (RO) – http://www.smileyonline.ro/ / A színpad
  • 21:00   Zanzibár (HU) / A színpad
  • 23:00   Blueskocsma – Blúz Bend (Sepsiszentgyörgy) – és jam session / Di Stefano Bar
  • 23:00   Péterfy Bori & Love Band (HU) – http://peterfybori.hu/ / A színpad

Vasárnap, április 28.

  • 11:00   Sport: Duatlon – (iratkozás 9 órától) – Alpin Sport Egyesület / rajt a Mihai Viteazul Főgimnázium elől
  • 13:00   Izvoraşul népzene és néptánccsoport (Moldvai Köztársaság) – együttesvezető: Ion Pascal / A színpad
  • 15:30   Kováts András Ifjúsági Koncert Fúvószenekar és a Melodika Énekegyüttes (Réty–Sepsiszentgyörgy) / A színpad
  • 17:30   Szabó Ádám harmonikás (HU) – Csillag Születik 2011 / A színpad
  • 18:00   Vastag Csaba (HU) – a 2010-es X-Faktor győztese / a színház előcsarnoka
  • 19:00   A Neoton Família sztárjai (HU) / A színpad
  • 21:30   Edda Művek (HU) – www.edda.hu / A színpad
  • 23:15   Tűzijáték / A színpad

 

Hozzászólások
  • Csak regisztrált felhasználók írhatnak hozzászólást!
 

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
Hirdetés

Eseménynaptár

Hamarosan

Nincs esemény

Mai

2017. október 23., 08:00
Irodalmi pályázat unitáriusoknak
2017. október 23., 11:00
Kiállítás
A nap összes eseménye »

Heti

2017. október 23., 08:00
Irodalmi pályázat unitáriusoknak
2017. október 23., 11:00
Kiállítás
2017. október 25., 18:00
Bibliaóra
A hét összes eseménye »

Önök írták

Szennyes-teregetés 2013. december 05. csütörtök, 15:45
Írta: hon hunor

Megbotránkozva olvastam minap a Háromszékben Kádár Gyula polgártársam álláspontját városi tanácsunk ama bölcs határozatával kapcsolatosan, mely szerint városunk területén tilos lett a nyilvános ruhaszárítás.

Bővebben » Olvasói hírek »

Önök küldték

Tegyél már le!!!
Tegyél már le!!!
Küldő: Kőmives György - Mihály
Az önök képgalériája »
Médiapartnerek:
Háromszék
preload preload preload preload